Linia produkcyjna

  • ZHONGCHI INTELLIGENT TECHNOLOGY(SHENZHEN) CO., LTD linia produkcyjna producenta
  • ZHONGCHI INTELLIGENT TECHNOLOGY(SHENZHEN) CO., LTD linia produkcyjna producenta
  • ZHONGCHI INTELLIGENT TECHNOLOGY(SHENZHEN) CO., LTD linia produkcyjna producenta

Posiadamy wysokiej jakości profesjonalne produkty, a także zaawansowane linie produktów i urządzenia.Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są bardzo cenione na wielu różnych rynkach na całym świecie. Wraz z rosnącymi wymaganiami rynku stale zadowalamy klientów, aktualizując produkty w celu ulepszenia systemów produkcji i poprawy jakości.

 

 

 

 

OEM / ODM

ZHONGCHI ma wydajny zespół ds. Rozwoju technicznego oraz zgromadził i opanował pełen zakres doświadczeń w zakresie projektowania, rozwoju, produkcji próbek, produkcji linii montażowych, zarządzania projektami i standardów kontroli jakości.Zorientowani na ludzi, staramy się projektować i opracowywać bezpieczne, wydajne i energooszczędne formy dla klientów, aby zaspokoić potrzeby klientów dzięki doskonałym produktom i doskonałej obsłudze.

R & D

ZHONGCHI Laser ma profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy z ponad 22-letnim doświadczeniem w dziedzinie laserów, aby zapewnić wszelkiego rodzaju maszyny laserowe o najlepszej jakości i najlepszej obsłudze.

 

ZHONGCHI Laser współpracował ze znanymi instytucjami szkolnictwa wyższego i instytucjami badawczymi w Chinach i za granicą.

ZHONGCHI Laser uzyskuje wiele podstawowych osiągnięć technologicznych i wskaźników technicznych na międzynarodowym poziomie zaawansowanym.

 

Od momentu powstania nasza firma zawsze kierowała się podstawowymi wartościami biznesowymi „innowacji, jakości, usług i korzyści dla wszystkich” i stopniowo wkraczała w dziedzinę automatyzacji maszyn dzięki zaletom zgromadzonym w znakowaniu laserowym, spawaniu laserowym i innych dziedzinach.Przez lata nasza firma kontynuowała naukę i innowacje oraz wprowadziła na rynek kompletny zestaw dojrzałych rozwiązań do znakowania laserowego 3D, obejmujący wiele krajów i regionów.

 

 

Zostaw wiadomość